Poste vacant

Keukenmedewerker

Possibilité fixe
14.50 - 14.50 / heure
14/4/2025
Travailleur
Jour,
Samedi,
Dimanche
-
Temps plein

488837
Oups, cette offre d’emploi n’est pas disponible en français

Nous vous offrons


  • loon volgens pc 302 van de Horeca

  • verplaatsings- of fietsvergoeding

  • eco-cheques

  • premie op zon- en feestdagen

  • opleiding tijdens de job

  • opstart na een positief gesprek


Description de l'emploi


  • Bereiden van hamburgers en andere gerechten volgens onze kwaliteitsnormen

  • Assisteren bij de voorbereiding van ingrediënten

  • Schoonmaken en netjes houden van de keuken en werkomgeving

  • Controle van de voorraad en aanvullen waar nodig

  • Samenwerken met je collega’s voor een goede service


Votre profil


  • je bent enthousiast en hebt een positieve werkhouding - je werkt tussen 8u en 18u en bent beschikbaar in het het weekend

  • je werkt hygiënisch en nauwkeurig

  • je hebt affiniteit met horeca



Informations sur l'entreprise

Onze klant gelegen in Korbeek-Lo, heeft verschillende hamburger restaurants verspreid over Vlaams-Brabant en Limburg. Het is een bedrijf waar de vriendschappelijke bedrijfscultuur bijdraagt aan een fijne en aangename werkomgeving.

Wij zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde keukenmedewerkers om ons team te versterken. Of je nu student bent, flexi job medewerker of iemand die op zoek is naar een nieuwe uitdaging en vast werk, wij hebben een plek voor jou!

Numéro d'agrément: W.INT.040 - W.INT.10 - VG13/BUO - VG1312/BC - 00137-406-20121024 - 00305-406-20121204
La diversité et l’inclusion sont importantes pour Accent. Qui que vous soyez et quoi que vous défendiez, c’est votre talent qui fait la différence.

Postuler maintenant

Entrez vos informations personnelles ci-dessous ou récupérez-les automatiquement via WorkID.

chargement